בלוג

לוגו כאנביס

כָּאנְבִּיס

כתבות, סקירות, חוות דעת ועוד

היסטוריית קנאביס: שושלת זן הקנאביס הרפואי צ’רי קראשר

היסטוריית קנאביס: שושלת זן הקנאביס הרפואי צ'רי קראשר

היסטוריית קנאביס: שושלת זן הקנאביס הרפואי צ’רי קראשר

סקירת זןקנאביס 101

לכל זני הקנאביס, למעט זני מקור, יש מקור גנטי, או “אבא ואמא” אם תרצו. זני מקור הם אותם זני קנאביס ראשוניים והיסטוריים ובדרך כלל נושאים את שם המקום בו פותחו. זנים כגון:

שושלת זני קנאביס
שושלת זני קנאביס

בסוף שנות ה-70 אנשים החליטו לגדל ולהרבות זני קנאביס שונים. בסופו של דבר, מגדלי הקנאביס ומפתחי זנים הצליחו לייצר צאצאים הנושאים בעקביות את המאפיינים הרצויים מגנטיקות הקנאביס בהן השתמשו, מה שהוביל להרבה גנטיקות חדשות. ההכלאות של זנים היברידיים הרבים השתלטו על שוק הקנאביס העולמי ולמעשה רוב זני הקנאביס כיום הינם היברידיים, אם נטייה לסאטיבה או אינדיקה.

הפעם נבחן את שושלת הגנטיקות של זן הקנאביס הרפואי צ’רי קראשר

שושלת הזן צ'רי קראשר

צ’רי קראשר Cherry Crasher תפרחת קנאביס רפואי מסוג אינדיקה עתיר THC במינון T20/C4 בגידול קראפט בוטיק קנדי של חברת אוואנט AVANT בבתי המרקחת ברחבי הארץ.

תפרחת צ'רי קראשר
אריזה צ'רי קראשר

זן אינדיקה אשר מושק לראשונה בישראל ופותח כיורש של קווי הצ’רי והקראשר, נוצר מהכלאה של הזנים וודינג קראשר (Wedding Crasher) וצ’רי פאנץ’ (Cherry Punch), והוא הראשון מ”הדור החדש” של הכלאות חדשות ואקזוטיות שמיועדות לקנדה ולישראל על ידי ייבוא של חברת IMC.

צ'רי קראשר IMC
צ’רי קראשר IMC
כפתור איתור בבתי מרקחת

כבר ניסיתם את הזן? מה אתם חשבתם?

כפתור דרגו את הזן
גידול קראפט קנדי צ'רי קראשר
גידול קראפט קנדי צ’רי קראשר

הזן צ’רי קראשר גודל במתקן הבוטיק של חברת אוואנט הקנדית, חברת האולטרה-פרמיום המובילה בקנדה עם רקע של עשרות שנים בגידול קנאביס “קראפט”. הזן הוא חלק מסדרת ה”קראפט” של IMC, בה כל צמח עובר תהליך ייבוש ארוך בתליה, וכל פרח עובר טרימינג ידני עדין ומוקפד על הגבעול, עם קיורינג ארוך ומבוקר כדי להבטיח איכות ללא פשרות.

לוגו אוואנט
  • גידול אינדור באצוות קטנות
  • ייבוש צמח מלא בתליה
  • טרימינג (גיזום) ידני על הגבעול
  • קיורינג (יישון) של 14+ ימים

לצ’רי קראשר פרחים גדולים, דחוסים, וכהים, עם ארומה מתוקה ופירותית שמזכירה קינוח פירות יער ונגיעות של וניל, עם עומק שמגיע מתהליך הקיורינג (Curing) הארוך. לפרחים מבנה מיוחד שמזכיר את קווי הצ’רי, שנשמר בזכות הטיפול הידני העדין, עם גווני שחור-סגול מהסבא המוכר פרפל פאנץ’ (Purple Punch) המשותף לקווי הצ’רי והקראשר.

צ'רי קראשר IMC
צ’רי קראשר IMC

צ’רי קראשר הוא זן עם השפעה חזקה עם וריכוז THC בין 24% ל29%. האצווה הקרובה תעמוד על 24.4% THC. הוא עשיר בטרפן לימונן (Limonene) הידוע ביכולתו לרומם מצב רוח, להפיג מתחים ולטפל בחרדה ודיכאון, ובטרפנים אלפא ובטא פינן (Pinene) הידועים בהשפעתם על כאב ודלקות.

צ’רי קראשרCherry Crasher
אייקון אינדיקהאינדיקה
קטגוריהT20/C4
אצווה24.4%
גידולגידול קראפט קנדי, ייבוא של חברת IMC
מחיר מומלץ349 ש”ח
גנטיקהWedding Crasher X Cherry Punch
תיאורצ’רי קראשר Cherry Crasher תפרחת קנאביס רפואי מסוג אינדיקה עתיר THC במינון T20/C4 בגידול קראפט קנדי בקרוב בבתי המרקחת ברחבי הארץ. זן אינדיקה אשר מושק לראשונה בישראל ופותח כיורש של קווי הצ’רי והקראשר, נוצר מהכלאה של הזנים וודינג קראשר (Wedding Crasher) וצ’רי פאנץ’ (Cherry Punch), והוא הראשון מ”הדור החדש” של הכלאות חדשות ואקזוטיות שמיועדות לקנדה ולישראל על ידי ייבוא של חברת IMC. הזן צ’רי קראשר גודל במתקן הבוטיק של חברת אוואנט הקנדית, חברת האולטרה-פרמיום המובילה בקנדה עם רקע של עשרות שנים בגידול קנאביס “קראפט”. הזן הוא חלק מסדרת ה”קראפט” של IMC, בה כל צמח עובר תהליך ייבוש ארוך בתליה, וכל פרח עובר טרימינג ידני עדין ומוקפד על הגבעול, עם קיורינג ארוך ומבוקר כדי להבטיח איכות ללא פשרות. לצ’רי קראשר פרחים גדולים, דחוסים, וכהים, עם ארומה מתוקה ופירותית שמזכירה קינוח פירות יער ונגיעות של וניל, עם עומק שמגיע מתהליך הקיורינג (Curing) הארוך. לפרחים מבנה מיוחד שמזכיר את קווי הצ’רי, שנשמר בזכות הטיפול הידני העדין, עם גווני שחור-סגול מהסבא המוכר פרפל פאנץ’ (Purple Punch) המשותף לקווי הצ’רי והקראשר. צ’רי קראשר הוא זן עם השפעה חזקה עם וריכוז THC בין 24% ל29%. האצווה הקרובה תעמוד על 24.4% THC. הוא עשיר בטרפן לימונן (Limonene) הידוע ביכולתו לרומם מצב רוח, להפיג מתחים ולטפל בחרדה ודיכאון, ובטרפנים אלפא ובטא פינן (Pinene) הידועים בהשפעתם על כאב ודלקות.
ארומהארומה מתוקה ופירותית שמזכירה קינוח פירות יער ונגיעות של וניל
טרפנים דומיננטיים
אייקון לימונןלימונן Limonene ארומה של פירות הדר. מרומם מצב רוח, מפיג מתחים, מטפל בחרדה ודיכאון, מטפל בדלקות
אייקון פינןאלפא ובטא פינן Pinene ארומה של עץ אורן. מצב רוח מרומם, מסייע לזיכרון, טיפול באסתמה, כאב, דלקות, אולקוס וחרדה
אייקון בטא קאריופילןבטא קאריופילן β-Caryophyllenee ארומה של פלפל, פיקנטי, עץ, ציפורן. מפיג מתחים, מטפל בכאב, חרדה ודיכאון
תחושות פוטנציאליותרוגע ונינוחות, מצב רוח מרומם, יצירתיות, מפיג מתחים
עשוי לסייע עםחרדה ודיכאון, כאבים ודלקות, הרפיית שרירים
אינדיקה

זכרו להתחיל לאט לאט ובמינון נמוך, כל זן של קנאביס רפואי מתקשר באופן שונה עם גופך

וימאו צ'רי קראשר 24.4%
כפתור איתור בבתי מרקחת

כבר ניסיתם את הזן? מה אתם חשבתם?

כפתור דרגו את הזן
צ'רי קראשר IMC
צ’רי קראשר IMC

המקור הגנטי של הזן צ’רי קראשר

המקור הגנטי של הזן צ’רי קראשר הינו בזנים בעלי הגנטיקות החזקות וודינג קראשר (Wedding Crasher) וצ’רי פאנץ’ (Cherry Punch), וכמו הצ’רי קראשר, שניהם גדלו בקנדה בגידול קראפט בוטיק והגיעו לארץ על ידי חברת IMC. 

תפרחת וודינג קראשר
אייקון אינדיקה וודינג קראשר
T20/C4
24%, 349 ₪

כפתור התראה אוטומטית

תפרחת צ'רי פאנץ'
אייקון אינדיקה צ’רי פאנץ’ 
T20/C4
24%, 349 ₪

כפתור איתור בבתי מרקחת

זן הקנאביס וודינג קראשר

תפרחת וודינג קראשר

וודינג קראשר Wedding Crasher הוא זן קנאביס אינדיקה עוצמתי עם ארומה המזכירה קינוח וריח מתוק עם נגיעות של ענבים ומתאפיין בפרחים דחוסים, גדולים ומלאים בטריכומות. הזן וודינג קראשר גדל תחת המותג TENZO של חברת אוואנט AVANT בסטנדרט של קראפט קנדי והיה הזן הנמכר ביותר בארצות הברית בשנת 2020 ושם נחשב למצוין בטיפול בפוסט טראומה, דיכאון וחוסר תאבון. המקור הגנטי שלו הוא בהכלאת הזנים הקלאסיים וודינג קייק (Wedding Cake) ופרפל פאנץ’ (Purple Punch)

זן הקנאביס צ’רי פאנץ’

תפרחת צ'רי פאנץ'

צ’רי פאנץ’ Cherry Punch הוא זן אינדיקה חזק וצעיר שפותח רק ב-2018 אבל כבר הספיק לזכות בפרסים ובמעמד איקוני. לצ׳רי פאנץ’ ארומה פירותית ומתוקה של פירות יער והשפעה כבדה ועוצמתית. הזן צ׳רי פאנץ׳ מאופיין בפרחים כהים, עם גוונים סגולים ושחורים שמאפיינים את אחד מזני האב שלו – הזן פרפל פאנץ’ (Purple Punch), יחד עם השפעה חזקה המגיעה מהזן האגדי AK47. גם הזן צ’רי פאנץ’ גדל בתנאי איכות קראפט, תחת המותג האולטרה פרימיום הקנדי BLKMKT של חברת אוואנט AVANT

זני הקראפט של IMC
זני הקראפט של IMC

איי אם סי IMC

לוגו איי אם סי

חברת IMC מהחברות החלוצות בענף הקנאביס הרפואי בישראל. חברה מובילה המאושרת ע”י משרד הבריאות לגידול קנאביס רפואי מזה כעשור, פועלים ללא הפסקה למען פיתוח הידע,המחקר והטכנולוגיה בתחום. לאורך השנים IMC ביצעה מהלכים רבים, חלקם ייחודיים ופורצי דרך, לשיפור איכותם והרכבם של הזנים והרכיבים הפעילים שבהם.

כתבות קשורות נוספות

מה זה קנאביס קראפט? הדור הבא של קנאביס איכותי מגיע לישראל
מה זה קנאביס קראפט 4

סקירת זן ווטרמלון זקיטלז – תפרחת קנאביס רפואי
סקירת זן ווטרמלון

סיפורי כאנביס: הסיפור מאחורי הזן – פרפל פאנץ’ Purple Punch
סיפורי כאנביס 1

מטופלים מספרים – תפרחת קנאביס רפואי צ’רי קראשר
מטופלים מספרים 4

סקירת זן אליאן סינמינט קוקיז – תפרחת קנאביס רפואי
סקירת זן אליאן סינמינט קוקיז 3

כאנביס – פלטפורמה דיגיטלית לאיתור והזמנה באיסוף עצמי או משלוח של קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת המורשים לנפק קאנביס על פי משרד הבריאות. כאנביס מאפשרת הנגשת מידע, ממשק ידידותי ונוח למטופל, כמו כן אפשרות לחיפוש מלאי קנאביס רפואי מכל בתי מרקחת בארץ, עם כל התוצאות במקום אחד, כולל: השוואות מחירים של קנאביס רפואי בין בתי המרקחת השונים, חיפוש אצווה, ובנוסף אזור של מבצעים והנחות של כל הזנים הקיימים במלאיי בתי המרקחת בשוק הקנאביס הרפואי ובישראל בכלל בכל רגע נתון. כאנביס החלה כמאגר מידע של קנאביס רפואי וכיום היא הפלטפורמה הטכנולוגית המובילה להזמנה ואיתור של קנאביס רפואי בישראל המשרתתת אלפי מטופלים ועשרות בתי מרקחת המנפקים ומשנעים קנאביס רפואי ברחבי ישראל. 

🍀מוזמנים לאתר שלנו www.cannbis.co.il לחיפוש זנים, הזמנות, איסוף עצמי ומשלוחים

🍀בנוסף מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו ולהישאר תמיד מעודכנים בחדשות האחרונות

לוגו כאנביס

IMC

איי אם סי

גידול קנדי

גנטיקת קנאביס

זן מקור

יבוא

כאנביס

מטופלי קנאביס רפואי

סקירת זן

קנאביס 101


כתבות נוספות

קנאביס ועצלנות: לכבוד יום העצלנות הבינלאומי בדקנו מה הקשר בין השניים. מחקרים, הרגלים וזני קנאביס רפואי

קנאביס ועצלנות: לכבוד יום העצלנות בדקנו מה הקשר בין השניים

מאמריםקנאביס 101

היום, ה-10 לאוגוסט, חוגגים ברחבי העולם את יום העצלנות הבינלאומי. הנה לכם יום מיוחד שתוכלו לחגוג מבלי לקום מהספה. יום העצלנות הוא תירוץ אידיאלי לקחת הפסקה וליהנות מזמן לעצמכם מבלי…

היסטוריית קנאביס: שושלת זן הקנאביס הרפואי דארק הלמט Dark Helmet

היסטוריית קנאביס: שושלת זן הקנאביס הרפואי דארק הלמט Dark Helmet

סקירת זןקנאביס 101

לכל זני הקנאביס, למעט זני מקור, יש מקור גנטי, או “אבא ואמא” אם תרצו. זני מקור הם אותם זני קנאביס ראשוניים והיסטוריים ובדרך כלל נושאים את שם המקום בו פותחו….

כל הזכויות שמורות כאנביס 2022 ©

|

אודות כאנביס

אתר כאנביס מרכז מלאי קנאביס רפואי מכל בתי המרקחת בארץ ומציע שירותי איתור מלאי, הזמנת קנאביס רפואי, משלוחים ואיסוף עצמי, התראות על זמינות מלאי קנאביס בבתי מרקחת ועוד.

האתר פותח על ידי מטופלים עבור מטופלים ומייצג תמונה עדכנית 24/7 של מלאי הקנאביס הרפואי בארץ. בפלטפורמה תמצאו בתי מרקחת פרטיים כגון אורנים פארם בירושליים, ובית המרקחת גבעול בתל אביב; בתי מרקחת מרשת ש.ר.מ. כגון הנגב בבאר שבע וישראל ביהוד; וכמובן סניפי סופר פארם כמו גדרה, רמת ישי, גן יבנה ורבים נוספים המורשים לנפק קנאביס רפואי.

מעבר לקטלוג הנרחב, האתר עוזר לאתר זנים במחירים מוזלים, לחפש זני קנאביס בקטגוריות השונות (T20/C4, T15/C3 ועוד), לחתוך לפי סוג זן (סאטיבה, אינדיקה או היברידי), להשוות מחירים ואחוזי אצווה, לתת משוב וחוות דעת, ומרכז מידע רב על שוק הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם.